Představení

CliC jsou nadčasové brýle pro muže a ženy každého věku. Z široké škály tvarů a barev si můžete vybrat svůj vlastní styl. Už se nebudete muset trápit s nepříjemným hledáním brýlí a díky jejich odolnosti vůči nárazu ani s častými opravami.

Původně byly brýle CliC vyrobeny pro astronauty americké vládní agentury NASA. Ve stavu beztíže byly „obyčejné“ brýle s řetízkem kolem krku pro astronauty spíš přítěží než pomocníkem při práci. Díky magnetu, který spojuje obruby brýlí a postranicím do tvaru čelenky, lze brýle bez problému zavěsit na krk a nebo posadit zpět na nos. Za posledních pár let se rozšířily mezi širokou veřejnost a čím dál tím častěji je můžeme vidět kolem krku slavných osobností ze světa politiky, filmu, sportu a médií.

Zvláštním rysem brýlí CliC je neodymový magnet patentovaný certifikátem CE. Magnet byl testován na motorkách Hurley Davidson a je odolný vůči větru o síle 208km/h. Čelenka brýlí je vyrobena z flexibilního polykarbonátu s nastavitelnými kovovými stranicemi, které se dají upravit pro jakýkoli tvar obličeje, nosu a hlavy.

Brýle CliC vám zaručují kombinaci pohodlí, spolehlivosti a bezpečnosti s podmanivým designem. Představují revoluční trend ze světa brýlí.